Sporty w Szklarskiej Porębie

Każdy z nas ma różne hobby, wiele osób uprawia rozmaite dyscypliny sportowe, niektóre niestety wiążą się z daną porą roku, a co niektórzy np. na nartach chcieli by jeździć przez cały rok.  szklarska poręba narty biegowe i zjazdowe oraz snowboard oferuje zimą. Szrenica i okoliczne mniejsze stoki narciarskie co roku przyciągają coraz to więcej turystów. Dodatkowo w Jakuszycach znajdują się liczne trasy do narciarstwa biegowego, poza tym odbywają się tutaj psie zaprzęgi.

O każdej porze roku możemy wybrać się na górskie wędrówki w Karkonosze. Miłośnicy dwóch kółek mają do wyboru liczne trasy rowerowe w okolicy miasta o różnej skali trudności. Sporty ekstremalne m.in. wspinaczka skałkowa, tyrolka jest możliwa na pobliskich Kruczych Skałach.

szklarska noclegi  oferuje w różnych obiektach, a w nich również znajdziemy baseny, korty tenisowe, a w najbliższym czasie ma się otworzyć sala do gry w squasha, która w ostatnim czasie stała się bardzo popularna.

Warto tutaj przyjechać, bo  szklarska poręba atrakcje oferuje w różnej formie o każdej porze roku.http://www.app.popracy.pl/phpthumb/phpThumb.php?src=/galeria_uzytkownikow/650/bdfe96be.jpg&w=800&q=90&zc=0